RIWALL PRO RECS 2340

  • https://image.srovname.cz/cz/500/3443746/riwall-pro-recs-2340.jpg

    0
  • https://www.okolozahrady.cz/img/p/4/6/9/9/4699.jpg

Riwall RECS 2340 - řetězová pila s elektrickým motorem 2300 W Vlastnosti: <ul><li>výkonná moderní pila pro přípravu palivového dřeva i běžné práce na zahradě a kolem domu</li> <li>silný motor 2300 W nové konstrukce znamená vyšší točivý moment, vyšší rychlo

Recenze RIWALL PRO RECS 2340

Radim Kubát Pila řeže skvěle.. pořezal jsem za jediný den 7kubíků špalků s průměrem kmene 40-72 cm byly to opravdu Obrovské špalky (prdele) a pila je zvládla na jedničku. Skvěle přednastavené dávkování oleje,. žádný problém z dotahováním řetězu. Mohu jen vřele doporučit. U mne maximální spokojenost z produktem... a hlavně už mám dřevo na zimu v kůlně a pilu připravenou na další sezonu a ani jsem nemusel brousit řetěz.. no prostě super.. za mě 5 hvězdiček. Výkon je velice znatelný a pila si poradí se vším.

Dana Horká velká spokojenost kvalitní a levná pila

PETR ČABLÍK Tišší než benzínová.Zatím řezala jen měkké dřevo průměru 30-40cm.Dobrý pracant. Musíte si zvyknout na to že má kabel a ,že neřeže sama.

FRANTIŠEK DVOŘÁK silná,výborná kvalitní pila za dobrou cenu

+ Přidat hodnocení

Srovnání cen RIWALL PRO RECS 2340

Filtrovat:

Další: bankovní převod, Ebanka, hotovost

Telefon pro objednávky: 608963288

Email pro objednávky: okolozahrady@seznam.cz

Do obchodu

Hodnocení produktu 100 %

(4 recenze)
  • Pila řeže skvěle.. pořezal jsem za jediný den 7kubíků špalků s průměrem kmene 40-72 cm byly to opravdu Obrovské špalky (prdele) a pila je zvládla na jedničku. Skvěle přednastavené dávkování oleje,. žádný problém z dotahováním řetězu. Mohu jen vřele doporučit. U mne maximální spokojenost z produktem... a hlavně už mám dřevo na zimu v kůlně a pilu připravenou na další sezonu a ani jsem nemusel brousit řetěz.. no prostě super.. za mě 5 hvězdiček. Výkon je velice znatelný a pila si poradí se vším.

  • Tišší než benzínová.Zatím řezala jen měkké dřevo průměru 30-40cm.Dobrý pracant.

  • velká spokojenost